Drobečková navigace

Úvod > AKTUÁLNĚ > Zajímavé odkazy

Zajímavé odkazy

Odkazy na některé partnery či instituce související s činností MAS lze nalézt a využít v dolním "zlatém páse" tohoto webu. Vzhledem k tomu, že internet nabízí řadu zajímavých informačních kanálů, rozhodli jsme se všechny tyto tipy a zajímavé odkazy průběžně přidávat do níže uvedeného výčtu: 

http://www.nros.cz/cs/   ...   Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) existuje již dvacet let a patří mezi nejvýznamnější neziskové organizace v České republice. Jejím posláním je rozvíjet občanskou společnost a český neziskový sektor. Od svého založení úspěšně podpořila více než 5 500 projektů částkou přesahující 1,7 miliardy korun. Poskytuje nadační příspěvky z grantových programů pocházejících ze zdrojů Evropské unie, Evropského hospodářského prostoru a z  individuálních či firemních zdrojů.

http://www.regionalni-znacky.cz/   ...   Regionálních značek jsou v České republice desítky. Podstatná část z nich je sdružena v Asociaci regionálních značek (ARZ). Značky zapojené do ARZ jsou charakteristické jednotným vizuálním stylem značek i propagačních materiálů. Značky s podobnými logy respektují i stejná pravidla udělování, která vedle původu v regionu zdůrazňují ekologickou šetrnost a regionální jedinečnost. 

http://www.ceske-socialni-podnikani.cz/cz/   ...   Souhrnné informace a rady o sociálním podnikání v ČR, včetně příkladů podniků a aktuálních informací.

http://www.naerasmusplus.cz/   ...   Erasmus+ je nový vzdělávací program Evropské unie na období 2014–2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě a v oblasti sportu a mládeže. Je nástupcem Programu celoživotního učení, programu Mládež v akci a dalších.

http://www.dotaceeu.cz/   ...   Oficiální informační portál Ministerstva pro místní rozvoj ČR, týkající se Evropských strukturálních a investičních fondů, tzn. nastavení, podklady, informace rovněž k jednotlivým operačním programům ČR.

http://1914-1918.npmk.cz/   ...   Stránky Národního pedagogického muzea a knihovny J. A. Komenského na podporu výuky k tématu 1. světová válka a vznik Československa.

Tvorba ISRÚ probíhá za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje z POV 2013 ve výši 125.000,-- Kč.

pas_loga_upraveny02[6].jpg

SÍDLO MAS

Sídlo a kancelář MAS
Na cestě k prosperitě:
Doloplazy 15 (zámeček)

mas_sidlo.jpg

23. 4. Vojtěch

Zítra: Jiří

Maskáček

Maskáček "Zima 2013" (č. 9)

maskacek_zima_2013[1].pdf

Návštěvnost stránek

069473